Skup używanego sprzętu audio: skupaudio.pl

Masz używany sprzęt audio, który potrzebujesz natychmiast sprzedać, bo już nie masz na niego miejsca lub brakuje Ci gotówki?

Nie masz czasu czekać na nabywcę na allegro bądź olx, po cenie, którą chciałbyś uzyskać?

Dobrze trafiłeś!

Kupię od Ciebie, Twój używany sprzęt audio: kolumny (monitory i podłogowe), amplitunery, wzmacniacze stereo – od ręki za gotówkę.

Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość za pośrednictwem formularza na stronie, wraz z fotkami sprzętu, a ja Ci odeślę zwrotnie informację, jaką kwotę jestem w stanie Ci za ten sprzęt zapłacić. 🙂 Pamiętaj jednak, że będzie to kwota z pewnością niższa niż uzyskałbyś na którymś z portali ogłoszeniowych. Jednak różnica polega na tym, że tam ogłoszenie z Twoim sprzętem może wyświetlać się miesiącami nim znajdzie się chętny do jego zakupu, a u mnie sprzedasz mi go od ręki. 🙂

Dodatkowo, przyjadę z gotówką osobiście po Twój sprzęt audio, obojętnie w którym zakątku kraju mieszkasz! 🙂

Ważne jednak dla mnie jest to, byś opisał w formularzu uczciwie stan techniczny, gdyż zależy mi wyłącznie na działającym sprzęcie. Jedynie w przypadku kolumn, mogę się zgodzić na jakieś niewielkie wady typu konieczność wymiany zawieszenia czy całego głośnika, bo to jest normalne w przypadku kolumn, które mają swoje lata. Niestety w przypadku zepsutych wzmacniaczy czy amplitunerów, mogę je wziąć za symboliczną złotówkę, gdyż zwykle koszt naprawy jest wysoki, a ja kupuję sprzęt dla siebie, bo go kolekcjonuję. Stąd też nacisk, by sprzęt audio, który chcesz mi sprzedać, był naprawdę sprawny.

Skup sprzętu audio - skupaudio.pl